Šachy ve školním roce 2021/2022

Čeká nás bohatá šachová sezóna. V říjnu proběhne tradiční přebor gymnázia, který rozhodne o tom, kdo nás bude reprezentovat v listopadu na okresním kole přeboru družstev škol. Věříme, že se nám opět podaří postoupit do krajského kola. Od září se začne scházet šachový kroužek, určený spíš pro začínající hráče.

ŠACHOVÝ KROUŽEK

Školní přebor v šachu říjen 2019

Výsledky turnaje o přeborníka gymnázia

Okresní kolo přeboru škol 2019 –  postup do krajského kola

Naši šachisté (Andrej Dunda  4.K; Martin Vydra 5.K; Pavel Lípa 7.S; Matěj Kubelka 3.B) si ve čtvrtek 28. 11. 2019 vybojovali na okresním kole přeboru družstev škol hraném ve Štětí postup do krajského kola. Náš druhý tým (Vít Nademlejnský – 8.O; Tomáš Hladký 5.K; Václav Turek 3.A; Ricardo Leon 8.O) vybojoval v turnaji druhé místo mezi osmi zúčastněnými družstvy. Bohužel, postup byl jen pro vítěze.