Šachový kroužek

Od středy 23. 9. se začíná scházet ŠACHOVÝ KROUŽEK. Bude se scházet jednou týdně vždy ve středu od 14 hodin. Je určen spíše pro začínající hráče a nadšence, kteří se chtějí ve hře zlepšit. V listopadu pak plánujeme tradiční podzimní přebor školy a mělo by proběhnout i okresní kolo přeboru školních šachových družstev.

Školní přebor v šachu říjen 2019

Výsledky turnaje o přeborníka gymnázia

Okresní kolo přeboru škol 2019 –  postup do krajského kola

Naši šachisté (Andrej Dunda  4.K; Martin Vydra 5.K; Pavel Lípa 7.S; Matěj Kubelka 3.B) si ve čtvrtek 28. 11. 2019 vybojovali na okresním kole přeboru družstev škol hraném ve Štětí postup do krajského kola. Náš druhý tým (Vít Nademlejnský – 8.O; Tomáš Hladký 5.K; Václav Turek 3.A; Ricardo Leon 8.O) vybojoval v turnaji druhé místo mezi osmi zúčastněnými družstvy. Bohužel, postup byl jen pro vítěze.