Nezařazené

Studenti našeho gymnázia měli díky programu Erasmus+ možnost se zúčastnit skupinové mobility v rámci trilaterálního setkání Fulda meets Europe a strávili společné chvíle se studenty z Německa a Nizozemska během oslav Dnů Hessenska. Studenti pracovali na projektu Naše budoucnost, měli připravené prezentace o Litoměřicích a české kultuře a poslechli si prezentace od svých vrstevníků z Nizozemska a Německa. Součástí skupinové mobility byla také vzdělávací exkurze do Biosférecké rezervace Rhön, prohlídka města Fuldy a bohatý doprovodný program, který doprovázel oslavy Dnů Hessenska. Účastníci mobility rozvíjeli komunikační dovednosti, aktivní občanství a povědomí o Evropě prostřednictvím spolupráce s vrstevníky z Německa a Nizozemska. Děkujeme 🙏Co-funded by the European Union🙏