První číslo školního studentského časopisu je na světě. Gratulujeme a přejeme našemu GINPLU hodně nadšených čtenářů. Poděkování patří šéfredaktorce Veronice Prejzové a jejímu týmu ve složení: Bělohlávek Matouš, Buben Kryštof, Karolína Ceé, Dvořáková Lilly, Havel Marius, Hoang David, Korčák David, Koubek Jan, Sajverová Veronika a Vytrhlíková Eliška. Děkujeme odbornému poradci prof. Bašusovi a prof. Kalné za korektury.

GINPL – první číslo školního studentského časopisu – GINPL_LEDEN2020

GINPL_ÚNOR2020

Milí studenti a pedagogové,

jsem velice ráda za vaše ohlasy na náš školní časopis Ginpl. Bohužel vám musím oznámit, že vzhledem k pandemii se ruší vydávání časopisu do odvolání. Plánovali jsme vydávat alespoň online, bohužel s takovýmto množstvím úkolů, práce a celkově za těchto podmínek není tvorba možná. Všem přeji štěstí se zvládáním online výuky a pevné zdraví.

Opatrujte se.

Veronika Prejzová, šéfredaktorka